RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Антивандальні тканини для оббивки меблів

м'який диван після перетяжки


Привабливий зовнішній вигляд меблів, що знаходиться в будинку, – запорука успішності справжньої домогосподарки. Але як легко все зіпсувати. Неакуратні маленькі діти, що «творять шедеври» там, де доведеться, і заляпують все, що трапляється їм на шляху, домашні вихованці, які так і норовляться наточити свої коготочки об диван або крісел або скинути на них надлишки вовни, - все це перетворює нову меблеву оббивку буквально в ганчірки. Як результат, постають питання:

  1. Яка ціна перетяжки меблів;
  2. Які бувають різновиди оббивного матеріалу;
  3. Якими бувають знімні меблеві чохли.

А це нові фінансові витрати. І немає гарантії, що ситуація не повториться. Щоб уникнути зайвих витрат, необхідно мати хоча б загальне уявлення про такі тканини, як «антивандальні».

Що таке антивандальна тканина?


«Антивандальна» тканина – це одна з недавніх розробок у галузі наукових досліджень, виходячи з якої, матеріал набуває унікальних властивостей і характерних рис. Крім того, вона стійка до механічних пошкоджень. Купуючи товар з антивандальною оббивкою належної якості, Ви убезпечуєте себе від низки проблем, пов'язаних з псуванням домашнього меблевого майна, і тим самим зберігаєте капітал.


Особливості та властивості «антивандальних» матеріалів для оббивки

Зупинимося докладніше на характеристиках, що дозволяють назвати матеріал, що розглядається, «антивандальним». По-перше, як показує практика, він зносостійкий. Це дозволяє дивану довгий час прикрашати Ваш інтер'єр своїм чудовим виглядом. По-друге, таку оббивку дуже складно і навіть майже неможливо зашкодити чимось. По-третє, тканина довговічна, вона не протирається з часом. Крім того, навіть гострі пазурі собак або котів не зашкодять її. Тому спілкуватися і грати зі своїми улюбленцями Ви можете без будь-яких побоювань.


«Антивандальна» оббивка не боїться забруднень. Вона має здатність відштовхувати жир, бруд та воду. Такі неперевершені характеристики, як правило, забезпечує наявність просочення або спеціальної обробки тканини.

З характерних властивостей «антивандальних» оббивних тканин виділяють:

1. Тефлон – оббивний вид зі спецпокриттям або спецпросоченням, здатні до відштовхування забруднень та вологи. Такий матеріал досить просто чиститься та стирається. Відмінно підходить для чохлів та диванних накидок;
2. Антикоготь - оббивні тканини, що відрізняються щільністю і гладкістю, тому домашнім вихованцям за них складно зачепитися кігтиками. Також вони характеризуються тим, що не накопичують шерсть тварин;
3. Антивандал - матеріал, що добре переносить як кігті тварин, так і дитячі мистецтва. З них також можна виготовляти чохли та дивандеки;
4. Тканина, що миється, вологостійка, на ній не відбувається утворення жирних плям, так як їх досить просто запрати і просушити за короткий час.

Переваги практичної оббивки

Чи є користь від того, що домашні м'які меблі будуть оббиті тканиною, що не піддається впливу факторів навколишнього середовища? Думаю, відповідь очевидна.
Дитина пролила сік на новий диван? Не біда. Просто замочіть забруднене місце на кілька хвилин і протріть чистою ганчіркою. Плями, як і не було! Так, «антивандальний» матеріал легко чиститься, раз. Ваш улюблений вихованець лінує і залишає клаптики вовни там, де доведеться? І це не проблема, адже до нашої тканини шерсть тварин не прилипає, дві. Ваш диван стоїть на сонячному боці, і промені сонця постійно «зігрівають» його своїм світлом та теплом? І про це не варто переживати. «Антивандальна» тканина не вигоряє і не втрачає своєї привабливості десятки років, три. Продовжувати так можна мало не до нескінченності, тому що переваг у практичної меблевої оббивки достатньо.

Види

Відмінна риса оббивних тканин сучасності – їх широке розмаїття. «Антивандальний» матеріал для оббивки поділяють на дві групи:


1. Неткані оббивки для дивана;
2. Текстильна оббивка для дивана.


Розглянемо їх докладніше, щоб розібратися у різниці між ними.


Перша група має штучне походження, завдяки якому матеріали відносяться до досить низької цінової категорії та відрізняються стійкістю до зношування. Найчастіше синтетичні тканини оминають натуральні аналоги в деяких важливих моментах. Виробничі оббивні технології стають все сучаснішими за рахунок додаткових просочень і волокон синтетичного походження. Щороку характеризується появою нових марок зі своїми відмінними рисами. Перерахуємо неткані полотна, що здобули велику популярність серед споживачів.

Флоки одержують за допомогою наклеювання ниткових покривів на основу. Серед переваг виділяють:

1. Стійкість до пошкоджень механічного плану (важко порвати, подряпини непомітні);
2. Прилипання вовни домашніх тварин мінімальне;
3. Стійкість до вологи;
4. Квітостійкість;
5. Невисока швидкість утворення на поверхні катишків;
6. Простота в чищенні та догляді;
7. Стійкість до різних температурних режимів.


Ця тканина має свої недоліки:

1. Швидкість стирання;
2. Поглинання сторонніх запахів.
Штучна замша - сучасна тканина, що відрізняється різноманітністю кольорів. Плюси матеріалу:
1. Міцність;
2. Стійкість до зносу;
3. Стійкість до стирання.


Мінуси:

1. Не допускається чищення засобами, у складі яких присутні хімічні речовини та нафтопродукти;
2. Неминуча деформація.
Кожзам популярний серед покупців завдяки низькій вартості. Переваги матеріалу:
1. Вологостійкість;
2. Повільний процес стирання;
3. Легкість у догляді.

Недоліки:

1. Горючість;
2. Не стійкий до механічного впливу;
3. Прилипає до людської шкіри.


Релакс - м'яка на дотик тканина, фактура якої схожа на натуральну шкіру. У матеріалу цілий ряд позитивних властивостей:

1. Комфортність;
2. Простота догляду;
3. Стійкість до впливів зовнішніх сил (кігті та зуби вихованців);
4. Ідеальний варіант дитячої активності.


Текстильні дивані оббивки підійдуть шанувальникам натуральних матеріалів, близьких до природи. Усі тканини цієї групи поєднує підвищений рівень екологічності. Розглянемо докладніше деякі з них.


Гобелен - тканина, що має два «обличчя». Найчастіше виготовляється з пейзажними замальовками. Переваги матеріалу:

1. Довговічність;
2. Міцність;
3. Різноманітність палітри кольорів;
4. Вологостійкість.


Серед недоліків виділяють:

1. Великий відсоток вигоряння на сонячних променях;
2. Високий ступінь стираності;

Велюр – матеріал змішаного типу, свого роду жанрова класика. Плюси тканини:

1. Гарна повітропроникність;
2. Чи не розтягується;
3. М'яка бархатиста поверхня.


До мінусів відносять:


1. Погана плямовивідність;
2. Швидка стирання;
3. Складність у догляді.


Жаккард - матеріал, що нагадує своєю структурою штучний шовк. Його переваги:

1. Міцність;
2. М'якість;
3. Зносостійкість;
4. Довговічність;
5. Чи не вигоряє.


Недоліки матеріалу:

1. Не «любить» вологе прибирання;
2. Сковзує.


Шеніл - тканина, що отримується за допомогою переплетення ниток і ворсинок. Позитивні властивості матеріалу:

1. Стійкість до вицвітання;
2. Відсутність деформації;
3. Не розтягується;
4. Низька пілінгування;
5. Чи не поглинає запахи.


Негативні якості:

1. Чутливість до механічних впливів;
2. Дорожнеча;
3. Не вологостійкий.


Рогожка – натуральне полотно, яке має негладку поверхню. На перший погляд воно може здатися грубим, але цей матеріал має ряд переваг:

1. Екологічна чистота, гіпоалергенність, антибактеріальність;
2. Чи не деформується;
3. Широка різноманітність кольорів та відтінків;
4. Підходить і для дому, і для офісу.


Але є й мінуси цієї тканини:

1. Схильна до псування при механічному впливі.
Меблевий вельвет – чудовий вибір для домочадців, які люблять затишок у будинку. Серед основних плюсів цього полотна:
1. М'якість;
2. Довговічність;
3. Здатність до розтягування чи стиснення;
4. Гігієнічність;
5. Низька провідність тепла.


Недоліками матеріалу є:

1. Схильність до механічного впливу;
2. Вигоряє на сонці;
3. Затирається під час систематичного чищення.


Виходячи з наведених вище параметрів, можна зробити висновок про те, що неткані оббивки для дивана більш практичні. Вони – ідеальний варіант для тих господарок, у чиєму будинку постійно «кипить» життя. Текстильні оббивки - більш елегантний, витончений вид полотна. Вони відмінно поєднуються з вишуканим оригінальним інтер'єром.
Яку тканину вибрати, якщо вдома живе кішка або без зачіпки!
Використання якого матеріалу не зустрічається при виготовленні м'яких меблів. Всі вони відрізняються за своєю фактурою та зовнішніми даними. Але є якості, що поєднують їх – стійкість до зношування ниток і висока щільність. Тим не менш, якщо використовувати виключно міцні тканини для оббивки, то проблеми з домашніми улюбленцями не вирішаться самі собою.
Для «антитварин» моделей застосовують матеріали, які не бояться кіготків Вашого улюбленця. Це спеціально розроблені неткані полотна, розглянуті нами вище, на які просто немає можливості поставити зачіпку. Крім цього, фахівці радять вибирати меблі простої форми, які не обтяжені ніякими декоративними надмірностями. І це, мабуть, всі рекомендації щодо вибору меблів для будинку, в якому проживають домашні тварини.
Яку тканину вибрати, якщо потрібен зносостійкий диван в офіс.
Ідеальним та вельми привабливим матеріалом для офісного приміщення є замінник натуральної шкіри. Зумовлено це тим, що шкірозамінник вельми практичний, він не поглинає сторонні запахи (а в офісі, як правило, їхнє превелике) і відрізняється простотою у догляді. Крім того, таке полотно значно дешевше за свій натуральний аналог і має стійкість до стирання, що дуже вигідно для управлінців, які постійно приймають у себе відвідувачів.
М'які меблі – важливий інтер'єрний елемент будь-якого житлового чи офісного приміщення. Делікатний вибір оббивки з урахуванням усіх критеріїв та особливостей – запорука комфорту, респектабельності та приємної гостинної атмосфери.

Звертайтесь і наші спеціалісти допоможуть підібрати вам правильний оббивний матеріал для перетяжки м'яких меблів!

+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44