RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Як правильно видаляти плями на м'яких меблях?

Як видаляти плями на м'яких меблях

У міру використання м'які меблі брудняться, особливо, якщо ви на них що-небудь проллєте або просиплете. Часто її бруднять діти і домашні тварини. Як можна позбутися від плям, не використовуючи послуги хімчистки?

1. Як видалити плями від ручки або фломастера на м'яких меблях

При появі на м'яких меблях плям від ручки або фломастера, обробіть це місце ацетоном або спиртом, намочивши ватний диск. Так ви зможете очистити покриття меблів від плям.

2. Як видалити жирні плями на м'яких меблях

Якщо на тканині з'явилися жирні плями, то висипте на ці ділянки крохмаль або сіль і залиште на чверть години. Потім потихеньку приберіть забруднену речовину.

3. Як видалити пролиту рідину на тканину

Коли ви ненароком проллєте рідину на тканину, то відразу промокніть пляму сухою серветкою, щоб рідина не вбралася в оббивку. Потім намочіть махрову серветку в розчині мила і потріть пляму.

Після цього витріть місце, де була пляма, мокрою ганчіркою і нехай висихає. Щоб це вийшло швидше, використовуйте фен для волосся. Сушіть не в упор, а то пошкодите поверхню тканини.

4. Як видалити застарілі плями на м'яких меблях

Якщо на м'яких меблях вже застарілі плями, то приготуйте розчин в пластиковому тазику: змішайте 500 грам води, 3,5 грама соди і 30 грам столового оцту.

Потім додайте миючий засіб для посуду і знову перемішайте. За допомогою щітки наносьте засід на забруднену тканину і чистіть.

Можете використовувати для такого плямо очищувач, який застосовують для чищення салону машини. Наносьте його на пляму, нехай вбереться, потім почистіть сухою серветкою або губкою.

Перед цією процедурою надягайте рукавички з гуми, тому що шкідливі речовини можуть потрапити на шкіру рук.

5. Як почистити диван від шерсті тварин

Ви можете почистити тканинне покриття від шерсті тварин пилососом. Встановіть спеціальну насадку, яка має жорсткі ворсинки.

Трохи пропилососили, зупиніться і почистіть насадку. У деяких апаратах буває функція «Волога чистка», скористайтеся нею.

6. Як почистити від пилу старий диван і крісло

Якщо треба очистити від пилу старий диван і крісла, то намочіть простирадло у воді, вичавте її. Потім накрийте нею меблі, і постукайте по ній палицею для вибивання килимів.

Пил залишиться на простирадлі. Можете надати меблям приємний запах, змочивши простирадло в кондиціонері для білизни.

Використовуйте ці способи для чищення м'яких меблів, і ви заощадите гроші і час.