RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Яка меблі безпечні для здоров'я?

диван

Вирушаючи в меблевий магазин і плануючи чергову покупку, далеко не кожен замислюється про те, що таке придбання може бути небезпечним для здоров'я. Тому перед тим, як вирушати в магазин, варто зібрати максимум корисної інформації про надійних виробників, які гарантують не тільки відмінну якість всієї меблевої продукції, але і її безпеку.

На що варто звертати увагу при виборі безпечних меблів для дому?

Диван та два крісла

В першу чергу, звертати увагу на безпеку меблів слід тим покупцям, які мають схильність до алергічних реакцій. Головним доказом того, що м'які меблі є цілком безпечними для здоров'я, виступає відповідний гігієнічний сертифікат. Але для алергіків наявність такого сертифікату не є панацеєю. Даній категорії покупців краще відмовитися від придбання диванів і крісел, які збирають на себе весь пил. Також слід поцікавитися, яким засобом покриті дерев'яні елементи меблів.

Якщо це можливо, то на дивані, або кріслі, які ви плануєте купити, варто провести хоча б кілька хвилин. Це дозволить вам дізнатися не тільки те, наскільки зручно буде користуватися даною покупкою, але і певною мірою виключити ризик виникнення алергічних реакцій.

Всі ми обізнані з ароматами, які витають в меблевих магазинах, але рідко хто замислюється про те, що цей запах може не вивітритися з часом. Саме тому предмети інтер'єру, які мають різкий їдкий запах, краще не купувати. Особливо це стосується тих сімей, де є діти, або особи, схильні до алергічних реакцій.