RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

На що необхідно звертати увагу при виборі дивана

Кутовий диван після перетяжки з подушечками

При виборі дивану, в першу чергу необхідно звернути увагу на те, з яких матеріалів він виконаний і як працюють його механізми, а не на красу і стиль моделі. Також вибір залежить від того, де будуть стояти меблі, і як вони будуть використовуватися. Для офісів підійдуть більш дешеві дивани, так як в цьому випадку важливий радше зовнішній вигляд, ніж якість. Якщо ж меблі будуть розташовуватися у вас в квартирі, то якість і приємний дизайн повинні враховуватися з однаковою важливістю.

Отже, якщо вам потрібен диван, який буде періодично розкладатися або ви плануєте на ньому спати, то вам підійде варіант з одним з основних розсувних механізмів: «розкладачка», «диван-книга», з викочуваним спальним місцем або з відкидними боковими сторонами.

Ще варто відзначити трансформери, у яких деталі складаються в окреме спальне місце. Здебільшого це недорогі дивани, доступні пересічним громадянам.

Матеріал спального місця

Важливо звернути увагу на матеріал спального місця: металева сітка має властивість розтягуватися, а ось шпон або фанера найкраще впорається з поставленим завданням. Розсувний механізм повинен бути міцним і легко розкладатися. У кутових диванах роликовий механізм, що допомагає розкласти спальне місце, повинен добре працювати, а коліщатка не повинні пошкоджувати поверхню підлоги, в ідеалі вони повинні бути з гуми. Найзручніші і зносостійкі диванні подушки на пружинах, а ось подушки з наповнювачем з поролону дуже швидко деформуються і втрачають свої естетичні властивості.

Вибір оббивного матеріалу дивана

Прямий диван після перетяжки з подушками

До вибору оббивки також слід ретельно підходити. Дивани, обтягнуті шкірою, одні з найдорожчих, тому при покупці, дивіться, щоб на поверхні м'яких меблів не було потертостей. Цей матеріал досить невибагливий в догляді, але подібні предмети меблів більше підходять для офісних приміщень і віталень. Для всіх інших кімнат підійдуть моделі з іншого оббивкою. Кожна тканина розрізняється за ціною, якістю, основними характеристиками і своїм призначенням: так, велюр - досить комфортний, але складний у прибиранні, флок - має низьку ціну, а шинілл вважається найдорожчим. Задня сторона дивана повинна бути обтягнута тією ж тканиною, як і вся модель. Це показник якості і того, що меблі вироблялися солідної фірмою.