RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Оббивка м'яких меблів з використанням якісних тканин

крісла після перетяжки

З часом м'які меблі зношуються, і тоді їх доведеться замінити новим диваном або кріслом. Існує і більш бюджетний варіант поновлення меблювання квартири. Він пов'язаний із проведенням реставраційних робіт, які успішно проведуть працівники професійної компанії.
Існує ціла низка причин, з яких вигідно використовувати послуги професіоналів. Маючи необхідні інструменти, досвід діяльності у цій сфері та високу кваліфікацію, вони зможуть якісно виконати усі етапи робіт. В результаті, клієнти отримують виріб, який за жодними параметрами не поступається новим, а коштує він дешевше, ніж куплений у магазині.
На реставровані меблі замовники отримують такий самий термін гарантії як і на новий виріб, тобто 1 рік.

Фахівці з ремонту м'яких меблів

Важливо й те, що спеціалісти здійснять демонтаж дивану або крісла з максимальною обережністю, що дозволить зберегти елементи, що перебувають у хорошому стані. Такий підхід дозволяє здешевити процес перетяжки меблів. Якщо власники меблів хочуть змінити її форму, фахівці підкажуть, які з змін можливі в цьому випадку. Поряд із цим, вони проконсультують з питань вибору наповнювача та оббивки для дивана. Як сучасні матеріали використовують поролон, поліпропілен, кокосову стружку і пружинні блоки. Виріб з поролоном не підходить для інтенсивної експлуатації, тому що такі меблі швидко перестають бути м'якими і комфортними. Решта наповнювачів здатна служити довгі роки, без втрати якості.

Матеріали для ремонту м'яких меблів

Оббивний матеріал, так само, представлений у великій різноманітності. У цьому списку, поліестер, гобелен, флок, натуральна та екокожа. Шкіряне покриття диванів не підійде, якщо в будинку є собаки та кішки. Вибір на користь мішковини, так само, буде хибним. Домашні вихованці, за допомогою своїх гострих кіготків, швидко приведуть у непридатність таку оббивку. Зате флок їм виявиться не «по зубах», тобто, не по кігтиках. До того ж цей матеріал здатний протягом деякого часу утримувати вологу на поверхні, не пропускаючи її всередину виробу.
Після завершення першого етапу ремонту, тобто демонтажу, майстер оцінює стан основи дивана. Якщо йому потрібен ремонт, він буде проведений. На наступній стадії здійснюється заміна наповнювача та ремонт механізму трансформації, який за тривалий термін експлуатації починає погано працювати.
На останньому етапі ремонту майстер оббиває меблі новим матеріалом. Після чого нові крісла та диван можна експлуатувати далі.