RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Оновлення інтер'єру без проведення ремонту та при низьких витратах

Коли звичні інтер'єри квартири вже набридли, а на проведення капітального ремонту немає ні часу, ні бажання, та й фінанси хотілося б заощадити, в цьому випадку можна змінити інтер'єр не занурюючись в ремонтні роботи.

Що робити зі стінами?

Найпростішим способом поновлення стін в будь-якому приміщенні є переклеювання шпалер, однак, якщо такої можливості немає, тоді стіни можна оновити іншими способами - розвісити плакати, картини, фотографії, або оформити їх оригінальними віконними рамами, дзеркалами і колажами. Стіни, де шпалери мають зовсім непривабливий вигляд можна приховати за драпуванням з лляної, бавовняної або будь-який іншої тканини. Закріплюється тканина на стельовому плінтусі маленькими гвоздиками або шпильками. Дуже оригінально виглядатимуть вінілові аплікації, дизайнерських варіантів з них досить багато, до того ж їх можна використовувати кілька разів. Коли просвердлити в стінах отвори можливості немає, тоді можна використовувати галерейную систему кріплень.

Наводимо порядок

Ще одне питання виникає, що робити з дрібними предметами і непотрібними речами. Найкращий спосіб - розкласти їх по декоративних коробках і кошиках, які стануть прекрасним доповненням і прикрасою для інтер'єру. Великогабаритні речі і книжкові стопки можна скласти за диваном. Між спинкою дивана і стіною ставляться коробки з речами, на верх яких можна укласти акуратні дошки або полки. Дрібні і великі речі, а також непотрібні речі, від яких немає можливості позбутися, можна покласти в декоративну скриню, що створює оригінальність і затишок в приміщенні, і її ж можна використовувати в якості табурета. Ще одним способом приховати частину речей є ширма, за нею ж можна влаштувати мінігардеробну.

Експериментуємо з освітленням

Щоб внести зміни в інтер'єр можна пограти з освітленням. Крім великої люстри, розміщеної на стелі, можна додати джерела освітлення у вигляді підлогових і настінних світильників, які допоможуть створити затишок в кімнаті і приховати недоліки завдяки світлотіньовий грі. Кухонний світильник на стелі варто розмістити краще над столом для кращого освітлення, так як той що розміщено в центрі не дає достатньо світла.

Працюємо над декором

Одним з найшвидших, дієвих і бюджетних варіантів змінити декор буде зміна текстильних деталей. Придбайте нові штори, подушки на дивани, чохли на меблі, поміняйте килими і скатертини, все це внесе оновлення в інтер'єр приміщеня. Головне дотримуватися єдності стилю в кожному приміщенні. Наприклад, у великій кімнаті диванні подушки і штори зробити з однієї тканини, в кухні підібрати єдиний стиль рушників, серветок і скатертин, а за допомогою яскравої ковдри оновиться старе ліжко.

Оновлюємо оббивку м'яких меблів шляхом реставрації або перетяжки

Для м'яких меблів хорошим варіантом поновлення буде реставрація і перетяжка. При реставрації меблі перефарбовуються і покриваються різними лаками, при неможливості перефарбувати можна оновити їх, використавши різноманітну фурнітуру. Меблі можна оновити за допомогою оригінального малюнку або декору.

Всі ці дрібниці допоможуть оновити інтер'єр і створити відчуття затишку і комфорту.