RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Стилі м'яких меблів для дому

Коли відбувається вибір меблів в інтер'єр, дизайнери орієнтуються на побажання господарів житлового приміщення. Ансамбль з м'яких меблів - невід'ємна частина практично будь-якого інтер'єру. Можна придбати нові меблі або зробити перетяжку старих меблів. У разі поновлення вже наявного комплекту меблів ви економите грошові кошти, при цьому габарити меблів залишаться колишніми, а стиль істотно зміниться.

Які існують стилі м'яких меблів? Для того щоб зрозуміти який стиль ви хочете бачити, необхідно вивчити якими вони бувають.

"Сучасний" стиль меблів

сучасний стиль м'яких меблів

Багато власників приміщень бажають зробити стиль сучасним, а тим часом сучасний стиль бере свої витоки в меблевій моді 60-х років. Для цього часу характерні лаконічні і завершені форми меблів, які прості і практичні. Основні матеріали - тканина, шкіра, метал. Для меблів характерна асиметрія форми, яка створюється за рахунок помітних каркасних елементів. Тканина або малюнок оббивки з вираженою фактурою.

Сучасна меблева мода розвивається в двох напрямках - мінімалізм і висока функціональність інтер'єру. Це прекрасно відображає уявлення сучасної людини про життя, вона прагне очистити своє житло від непотрібних речей, при цьому бажає зберегти весь функціонал.

Стиль меблів "Модерн"

модерн стиль м'яких меблів

У недавньому минулому особливою популярністю користувався стиль модерн. Для нього характерні ексклюзивні меблі, моделі якої не схожі одна на іншу. Поява сучасних матеріалів і технологій дозволили втілити самі неординарні дизайнерські проекти.

Стиль меблів "Хай-тек"

Хай-тек стиль м'яких меблів

Дуже цікавий стиль хай-тек, меблеві ансамблі цього напрямку в м'яких меблях можна переплутати з іншими комплектами. Основні його ідеї - створення максимально функціональних меблів, вишукані матеріали, оригінальні кольорові рішення, відсутність зайвих прикрас. Для створення меблів в стилі хай-тек використовуються сучасні матеріали, полірована деревина, хромований метал.

"Класичний" стиль меблів

класичний стиль м'яких меблів

З моди ніколи не вийде класика, її незаперечна перевага - універсальність, вона підійде для різних інтер'єрів, додасть родзинку. Перевагу класичним м'яким меблям віддають представники інтелігенції, поціновувачі мистецтва, статусні люди. Такі безпрограшні комплекти купують люди, які хочуть позначити своє становище в суспільстві, підкреслити значущість своєї персони.

Сучасна меблева мода дає широке поле для діяльності, ви можете вибрати будь-який стиль в інтер'єрі. Аби вам було в ньому комфортно, і він відповідав вашому внутрішньому стану.