RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Перетяжка стоматологічних крісел

перетяжка стоматологічних крісел в Києві

Що не кажіть, а головне завдання стоматологічного крісла полягає в дотриманні постійного навантаження, яке хоч і більш статичне, але знос від цього меншим не стає. А пошкодження оббивки цих крісел бувають навіть частіше ніж в звичайних домашніх стільцях, адже вони відбуваються через ривки, різкі рухи пацієнта, постійному підсвідомому вдавливании людського тіла, адже нікому не подобатися коли йому свердлять або навіть рвуть зуб.

Як зробити замовлення?

- При перетягуванні стоматологічного крісла використовується спеціальний шкір.замінник - Скаден - в-ва Польща

- Колір на вибір замовника;

- Можна вибрати на сайті, приїхати в майстерню, або викликати майстра для вибору матеріалу;

- Спочатку визначаємося з кольором, замовляємо матеріал - (термін поставки матеріалу 1-2 дня робочих тижні);

- Наступний етап - приймаємо крісло в роботу, (доставка оплачується додатково, також, за бажанням, можна привезти і забрати самостійно);

- Термін виконання замовлення - 2 дні.

Вартість перетяжки стоматологічного крісла

- Робота з матеріалом - 2600 грн, Без заміни наповнювача - поролон;

- 2800 грн, З заміною наповнювача - поролон;

- Розбирання, погрузка, доставка, збирання - 400 грн, В обидва кінці.

шкірозамінник

Тільки якісна перетяжка стоматологічних крісел

Від якості перетяжки стоматологічного крісла безпосередньо залежить комфорт пацієнта, тому при появі перших тріщин або потертостей, слід відразу звернутися до майстра з перетяжки, так як процес руйнування вже почався і набирає обертів. Кожен поважаючий себе стоматолог не допустить вад на своєму робочому місці, погодьтеся, що найбільше в кабінеті зубного лікаря пацієнти звертають увагу саме на крісло, де їм належить провести певну кількість часу.

Переваги перетяжки стоматологічних крісел

Купувати нове крісло через пошкоджену оббивку економічно не доцільно, тому його просто перетягують. Єдиною складністю, з якою стикаються всі бажаючі перетягнути стоматологічне крісло - знайти хорошого і недорогого майстра, який зробить свою роботу швидко і якісно. На щастя, рішення вашої проблеми знаходиться прямо перед вами. Компанія «Перетяжка меблів» - це запорука успішної реставрації вашого стоматологічного крісла, яке стане як новеньке! Крім того, ми пропонуємо вам:

• безкоштовний виїзд замірника, який завітає до вашого кабінету в зручний для вас час, визначить масштаби пошкодження крісла, вкаже терміни виконання та вартість робіт;

• дизайнер допоможе вам визначитися з тканиною нової оббивки;

• найкраще співвідношення ціна-якість наші послуги обійдуться вам зовсім недорого;

• бездоганний результат.

У нас працюють тільки перевірені часом і практикою професіонали, які вдихнуть нове життя в старе стоматологічне крісло. Воно стане як новеньке! Не варто зволікати і тягнути з перетяжкою, адже вид пошарпаного крісла у стоматолога - відлякує пацієнтів і викликає у них роздратування. Навіщо втрачати клієнтів? Просто зателефонуйте в «Перетяжку меблів» і домовтеся про безкоштовної консультації. Наша компанія працює за принципом індивідуального підходу до кожного клієнта, тому ви однозначно залишитеся задоволені нашою співпрацею, адже ми вміємо слухати клієнта і брати до уваги всі його побажання.

Телефонуйте!

+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44