RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Як перетягнути кухонний диван своїми руками?

кухонний диван зі шкірозамінника

Ні для кого не секрет, що після покупки будь-яких меблів та подальшому її використанні вони втрачають свій зовнішній вигляд. І, на жаль, кухонні меблі, а тим більше диван - не виняток.

Якщо Ви хочете, щоб Ваші кухонні дивани були як нові, і знову радували око, досить їх перетягнути, тобто поміняти оббивку. Процес цей не дуже складний і з ним цілком можна впоратися самостійно, тобто своїми руками. Для цього знадобляться інструменти, поролон з оббивкою і трохи часу. В якості оббивки для кухонних диванів, зазвичай використовують шкірозамінники, вони менше забруднюються і добре відмиваються. Внутрішнім наповнювачем зазвичай служить поролон товщиною від 4 до 6 см. Матеріали потрібно придбати на всі дивани, з розрахунком припуску 2-3 см на кожну сторону.

З інструментів Вам знадобляться:

  • викрутки хрестова і плоска;
  • гострі ножиці;
  • ніж для шпалер або канцелярський ніж;
  • звичайний меблевий степлер зі скобами від 1 до 1,4 см.
  • для деяких моделей стільців можуть знадобитися ключі і навіть шестигранні.

Коли всі матеріали та інструменти для перетяжки кухонних диванів готові, можна починати працювати.

Почати слід зі спинки дивана, відкручуємо болти або шурупи. Знімаємо спинку дивана і витягаємо плоскою викруткою з неї скоби по периметру, тим самим звільняючи стару оббивку.

Стара оббивка стане хорошим шаблоном, по ній можна вирізати нові деталі для перетяжки спинки дивану.

На рівній і твердій поверхні розправляємо шкірозамінник лицьовою стороною вниз. Зверху розправляємо шаблон і обводимо олівцем або ручкою. Коли заготовка намальована, беремо ножиці і вирізаємо її. Деталі з поролону розмічати краще фломастером, а вирізати шпалерним або канцелярським ножем. Коли нові деталі готові, поєднуємо їх і прикладаємо до спинки дивана. Загинаємо по периметру краї і фіксуємо їх з тильного боку скобами за допомогою степлеру.

Коли спинка дивана перетягнена, кріпимо її на місце і можна зайнятися сидінням. Знімаємо його, відкручуючи болти або шурупи, перетягуємо аналогічно перетяжці спинки і встановлюються на місце. І не забувайте все максимально зафіксувати.

Як бачите, пертяжка кухонного дивану може здатися простою справою, але бажано її довіряти професіоналам з великим досвідом.