RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Як збільшити простір в квартирі без ремонту?

просторий інтер'єр квартири

Навіть досить велике приміщення буде здаватися маленьким, якщо ви неправильно його оформите. І навпаки, ви можете зробити кімнату візуально більшою і просторішою, якщо скористаєтеся нашими порадами.

Ми зібрали для вас найпоширеніші помилки, які допускають люди при оформленні своєї квартири:

1. Громіздка люстра

Це найчастіша помилка з освітлення. Дуже часто люди встановлюють люстри, які непропорційні за розмірами їх кімнатах. Але найбільша проблема, коли люстра віддалена від стелі на велику відстань.

Щоб виправити цю помилку, потрібно повісити маленьку люстру. Але це не головне. Головне, потрібно встановити таку люстру, щоб вона розташовувалася на невеликій відстані від стелі і була максимально наближена до неї. Якщо ви боїтеся, що через невеликого розміру люстри вам не буде вистачати світла, то можна скористатися точковими джерелами світла, такими як бра або торшер.

2. Велика кількість картин (фотографій) на стіні

Це сильно дробить приміщення. Здавалося б, вихід - зняти всі зі стіни, але ж не хочеться залишати стіну голою. Тому найкращий вихід - повісити одну велику картину. А якщо це фотографії, то можна зробити з них колаж і поєднати це все в одну велику композицію. Це не буде дробити вашу стіну, навпаки, це стане правильним акцентом.

3. Строкатий килим на всю підлогу

Яскравий різнобарвний килим не виглядає кольоровим акцентом, зате істотно дробить простір. Потрібно або купити новий однотонний килим, або підрізати за розміром старий (залишити шматок тільки біля дивана). Таким чином, килим не буде забирати простір кімнати.

4. Строкаті меблі

Не варто купувати дивани строкатого забарвлення. Краще віддати перевагу однотонному варіанту. Якщо ви вже купили строкатий диван, то можна не витрачати гроші на перетяжку, а просто покрити його однотонним покривалом.

5. Щільні, масивні, темні штори

Насичений темний колір або щільна тканина штор перекриває основне джерело природного освітлення кімнати - вікно. Крім того, подібні штори роблять щільний колірний акцент в кімнаті і позбавляють від простору і глибини за рахунок вікна. Можна використовувати штори із світлопроникної тканини, наприклад з органзи. Функцію світлопроникності така тканина виконує чудово. Ніхто з вулиці не побачить, що у вас відбувається, тому що штора призбірана, а це спотворює зображення. Але якщо у вас вже є штори і ви не хочете купувати нові, то просто не закривайте натуральне джерело світла - вікно. Часто люди роблять помилку, купуючи штори з яскравим і чітким малюнком (принтом), які стають основним акцентом в кімнаті. Виходить, що штори звужують простір тільки до своєї площі.

В наші дні для того, щоб оновити свій інтер'єр не обов'язково витрачати багато часу на походи по магазинах, досить знайти в інтернеті спеціальні ресурси, на яких можна вибрати необхідні інструменти і матеріали. На таких ресурсах, як правило, дуже великий вибір, оперативна обробка замовлень і швидка доставка. Створюйте затишок і комфорт в своєму житлі легко і з задоволенням!