RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Поради догляду за диванами які допоможуть продовжити термін служби вашого дивана

Поради по догляду за диванами

На придбання дивану витрачаються чималі сили, час і кошти. Ясна річ, що ми буде переживати про те, щоб він не втрачав своїх якостей. А це відповідальність не лише виробника. Ми самі повинні докладати зусиль, щоб диван залишався в належному вигляді і виконував покладені на нього функції. Тому варто подбати про його раціональне експлуатування, а також про дбайливий за ним догляд.

Звичайно, при всій обережності все одно не вийде уберегтися від несподіванок. Дитина може пролити сік, улюблений вихованець залишить відбиток брудної лапи і так далі. Головне, діяти без зволікання.

Пролита рідина повинна бути видалена якомога швидше. Добре, якщо вона ще не розтеклася і не вбралася. Щітка з мильною водою стане в нагоді для оббивки, зробленої з велюру або з ворсистої тканини. Важливо не втирати, а просто очищати.

Фен або пилосос для сушки оббивної тканини не підходить. Вона має просохнути сама. Або ж можна скористатися режимом з холодним повітрям. Якщо пляма підсохла, її потрібно розмочити. Зіскрібати плями з оббивки не можна, це може пошкодити структура тканини. Все робиться губкою.

Як видаляти стійкі плями?

Стійкі плями видаляються засобами для виведення плям. Тільки потрібно бути вкрай обережними, адже не всі тканини зможуть перенести вплив подібних засобів. І не слід поєднувати засоби. Ще краще, якщо на оббивку покласти тонку тканину, а вже на неї наносити засіб для виведення плям.

Для чохлів і оббивної тканини рекомендується ручне прання, яке в даному випадку виграє навіть у порівнянні з делікатним режимом пральної машини.

Як усувати плями від кави?

Часто ми проводимо час на дивані з чашкою кави. З одного боку, це приємно, але в результаті маємо справу з плямами що складно виводити. Хоча не все так погано. Просто потрібно відразу видаляти плями. Спочатку їх слід промочити серветкою або іншим матеріалом, який добре вбирає. Потім необхідно розбавити спирт з водою, змочити розчином тканину і протерти постраждале місце.

А з шкіряними диванами варто вести себе ще акуратніше. Їх ставлять подалі від батареї і обігрівача. Важливо, щоб на диван не потрапляли сонячні промені.

Щоб почистити шкіряний диван, користуються не звичайними хімічними засобами, а спеціальними, які передбачені саме для шкіри.

Якщо випадково напій пролився на диван, місце промочуєтья сухою ганчіркою, а потім береться, якщо потрібно, волога мильна ганчірочка. Фен використовувати не можна.

Масляні плями зі шкіряної оббивки прибираються за допомогою сухої тканини без використання води і засобів для чищення.