RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Професійна перетяжка пуфів в Києві

перетяжка пуфів в Києві

Пуф - це один з тих предметів меблів, які ми практично не помічаємо в щоденному використанні, але вони постійно допомагають людині вести більш комфортне життя. Найбільш важким навантаженням піддається пуф, який знаходиться біля вхідних дверей. Всі члени сім'ї ним користуються при одяганні / зняття кедів, чобіт, черевик і іншого взуття, а коли приходять гості, то напруга, яке сприймає пуф збільшується в кілька разів.

Природно, всі пуфики на виробництвах обшивають міцними тканинами, однак, і вони не вічні, адже одні матеріали показують досить хороші характеристики стійкості до стирання, але погано витримують навантаження і рвуться, інші ж в точності навпаки.

Люди сильно прив'язуються до старих зручних меблів, тому дуже часто виникає ситуація, коли викинути старий пуф шкода - адже він найзручніший і улюблений, але і залишити його в такому вигляді, який він отримав після тривалої експлуатації просто соромно перед гостями. Ось в таких ситуаціях на допомогу приходить «Перетяжка меблів». Наші майстри так ефектно і недорого відреставрують ваш улюблений пуф, що він буде виглядати як новенький!

Скориставшись послугами фірми «Перетяжка меблів», ви можете розраховувати не тільки на звичайне оновлення пуфика, але також і на те, що фахівець порадить вам, який матеріал краще обрати для перетяжки і багато інших супутніх консультації.

Pufik_2_banner

Наші переваги з перетяжки і ремонту пуфів

Крім безпосереднього перетягування пуфика, наші клієнти можуть скористатися і:

- безкоштовним виїздом замірника додому;

- величезною колекцією тканин для перетяжки меблів;

- послугами висококваліфікованих співробітників;

- порадами наших майстрів.

Співпрацювати з нами надійно ще й тому, що за десятирічний стаж роботи ми вже відточили роботу з клієнтами до дрібниць, тому тільки у нас ви отримаєте найкращий сервіс. У «Перетяжка меблів» діє правило індивідуального підходу до кожного клієнта.

Ми зробимо перетяжку в максимально швидкі терміни так, що ви не відчуєте відсутності меблів! Майстри з «Перетяжки меблів» зроблять все, щоб наші клієнти залишилися задоволені результатом і сервісом, а ціна на наші послуги вразить вас своєю доступністю.

Нема чого більше тримати в будинку меблі, які втратили свою естетичність, коли у вас є можливість скористатися доступними послугами «Перетяжки меблів»! Зателефонуйте вже зараз, не відкладайте красу вашого житла на потім!

Телефонуйте!

+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44