RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Що таке перетяжка меблів?

Купівля квартири або будинку підводять щасливих власників до того, що отримана житлоплоща вимагає облаштування меблями і бажано новими. Але, не всі можуть собі дозволити придбати якісні меблі. Щоб уникнути додаткових витрат, багато хто воліє просто оновити наявні екземпляри.

Одним із способів «омолодити» меблі, є перетяжка старих диванів, крісел і стільців. Під перетяжкою, мається на увазі, оновлення зовнішньої оббивки, зміна наповнювача, заміна зламаних деталей при необхідності, а також невеликі зміни в дизайні при необхідності.

жовтий диван після після перетяжки до і після

Вважається, що зміна оббивки це недорогий спосіб оновлення інтер'єру та зробити її легко самостійно. Але мало хто знає, що такими роботами бажано займатися професіоналам. Адже якщо поверхня старих меблів це шкірозамінник або натуральна шкіра, помилки в розрахунках або неточні маніпуляції при заміні матеріалу - можуть привести до небажаних наслідків і зайвих витрат.

Головною особливістю всього процесу є підрахунок розмірів замінної оббивки. Щоб матеріал, ліг рівно, і його не довелося докуповувати в процесі, вимірюють все замінні деталі по ширині і висоті. Отримані цифри необхідно скласти, отримуючи реальну довжину відрізу.

Мало хто знає, але на дивани різної величини йде від 7 до 30 метрів матеріалу. Пуфи беруть від 2 до 5 метрів, а крісла і стільці від 2 до 10 метрів.

Особливості. На що варто звертати увагу при перетяжці меблів?

Обираючи нову оббивку, варто враховувати те, як часто використовуються оновлювані меблі і де вони стоять. Кухонні куточки довше служать, якщо їх поверхня покрита шкірозамінником або напівсинтетичними тканинами, які добре миються і мають високу зносостійкість

кухонный уголок после перетяжки кожзамом

Дивани, що використовуються в спальні або дитячій, варто покривати натуральними матеріалами, які мають гіпоалергенні властивості (льон, бавовна). Що ж стосується вітальні, то тут краще зупиниться на зносостійких матеріалах (флок, Куртізан, мікрофібра). Адже в цьому місці, як і на кухні, сім'я проводить більше часу.

Крім оббивки, велику увагу варто приділити і наповнювачу. Найчастіше це поролон, але обов'язково з товщиною не менше 4 см. Заміняють також всі зламані дерев'яні деталі, пружини що лопнули.

Розбирання меблів ведеться поетапно, особливо в тому випадку, коли роботи вирішено проводити самостійно. Всі елементи знімаються, нумеруються і маркуються, відзначаючи з якого боку вони зняті. Нову оббивку починають натягувати з подушок, валиків, а вже потім - спинка, бічні елементи і сидіння.

Безсумнівним плюсом перетяжки м'яких меблів є економія коштів. Отримані результат можуть виглядати не гірше, ніж новинка з салону меблів. Крім того, багато старих меблів має більш міцний каркас, що збільшує термін експлуатації.

Замовляйте послугу по перетяжки меблів в Києві у нас на сайті через форму або телефонуйте за вказаними номерами телефонів!

+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44