RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Перетяжка диванів: нове життя для старого дивану!

акція з перетяжки диванів

Перетяжка дивана в Києві

перетяжка диванів до і після

Перетяжка диванів

Уявити собі домашній комфорт без м'яких меблів просто неможливо. Диван часто стає центром сімейного перегляду фільмів і передач, спілкування з друзями і знайомими, а також простого відпочинку з книжкою. Але не відпочиває він і вночі, будучи прекрасним спальним місцем.

Згодом через часте використання або великої любові домашніх тварин диван поступово приходить в непридатність, після чого постає питання про реставрацію або заміну. Вибір нових меблів обіцяє не тільки витрати на покупку і доставку, а й на вивезення старого дивана. Реставрація, виконана професіоналами, допоможе не тільки заощадити бюджет, але і отримати абсолютно новий диван. Ось чому варто зупинити свій вибір на компанії «Перетяжка меблів».

Досвід наших фахівців гарантує високу якість робіт, а кінцевий результат порадує навіть найвибагливіших замовників.

Нюанси відновлення меблів

Деякі люди думають, що перетяжка дивана включає лише заміну оббивної тканини, але це далеко не так. При реставрації м'яких меблів підключаються кілька фахівців, включаючи дизайнера, здатного відновити не тільки текстиль, але і деякі конструктивні елементи.

перетяжка дивана тканиною до і після

При відновленні дивана проводиться кілька видів робіт:

- відновлення каркаса, адже часто при використанні меблів страждає не тільки оббивка;

- повна зміна наповнювача, що гарантує збереження форми м'яких меблів протягом тривалого часу;

- перетяжка новою тканиною з можливістю зміни рельєфу виступаючих частин наповнювача.

Завдяки поєднанню всіх етапів реставрації ваш улюблений диван набуває нове життя.

Переваги співпраці

Для відновлення меблів мало мати тільки бажання, адже така робота вимагає досвід і відповідного оснащення. Компанія «Перетяжка меблів» - це команда професіоналів, здатних вдихнути нове життя в будь-який предмет м'яких меблів абсолютно недорого.

При роботі з клієнтом ми завжди дбаємо про максимально комфорт наших замовників, тому надаємо безкоштовний виїзд дизайнера. Наші фахівці підготують ескіз і запропонують варіанти декорування дивана. Широкий вибір оббивних матеріалів, які здатні задовольнити потребу самого вимогливого замовника, дозволяють здійснити будь-яку задумку господарів і дизайнера.

У нашій компанії працюють висококваліфіковані фахівці з багатим досвідом реставрації меблів. Ми завжди йдемо назустріч замовнику і намагаємося підібрати оптимальний варіант за якістю і вартістю виконання.

Вибравши компанію «Перетяжка меблів», що працює в сфері реставрації більше 10 років, ви не тільки отримаєте чудовий новий диван, але і всебічну підтримку, а також значну економію сімейного бюджету.

Ціни на послуги з перетяжки диванів:

Компанія "перетяжка меблів" пропонує послуги з перетяжки диванів на високому професійному рівні і зовсім недорого. Телефонуйте або надсилайте заявку через сайт прямо зараз!

Диван-книжка без м'яких боковин - 600 грн

Диван-книжка з м'якими боковинами - від 750 грн

Диван-малютка - від 800 грн

Диван-форма об'ємна - від 1000 грн

Диван кутовий - від 1000 грн

Виклик майстра - Безкоштовно

Приклади наших робіт

портфоліо перетяжка диванів

наше портфоліо з перетяжки диванів

Телефонуйте!

+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44