RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Перетяжка деталей тренажерів в Києві

Перетяжка тренажерів в Києві

Навантаження на тренажери діють набагато сильніші і різкі, ніж на інші види меблів. На них спортсмени б'ють світові рекорди, постійно з великою силою утискують свої тіла в спинки, підлокітники та інші частини тренажерів. Навантаження, що припадають на ту чи іншу частину тренажера часом дуже складно розрахувати, так як це сильно залежить від людини, яка на ньому займається. Тому обшивки тренажерів страждають від тріщин і потертостей набагато частіше, ніж у інших меблів.

Професійна перетяжка тренажерів

Щоб не викидати дорогі тренажери через пошкодженя оббивки, їх варто просто відреставрувати у хорошого майстра. Щоб довго не шукати фахівця, якому ви можете довірити ваш цінний спортивний інвентар, відразу звертайтеся в компанію з десятирічним стажем «Перетяжка меблів». Тут ви можете не переживати що ваш тренажер постраждає від рук невмілого майстра, адже у нас за десятиліття пройшов жорсткий відбір кадрів і зараз працюють лише професіонали з дійсно золотими руками, які створять диво з оббивкою. Він буде як новенький, а, можливо, навіть і краще, адже маючи за плечима такий багаторічний досвід, наші працівники можуть навіть вдосконалити набивання і підібрати тканину з найостанніших ноу-хау текстильної або хімічної промисловості.

Наші переваги

Співпраця з «Перетяжка меблів» принесе вам тільки позитивні емоції, адже головними правилами нашої компанії є:

• оперативність;

• об'єктивність;

• доступність;

• індивідуальний підхід;

• кваліфікований персонал.

Ми вдихаємо нове життя в ваш тренажер! Наш майстер може абсолютно безкоштовно до вас заїхати в зручний для вас час, щоб оглянути «хворого» і оцінити масштаби пошкоджень, які потрібно буде усунути. Тільки «Перетяжка меблів» може вам надати найширший каталог тканин, які можна використовувати для перетяжки тренажерів.

Відмінні ціни на послуги з перетяжки тренажерів

«Перетяжка меблів» пропонує своїм клієнтам найкраще співвідношення «ціна-якість». Так, досить складна і блискуча робота обійдеться вам в досить доступну ціну. Якщо ви не вмієте, то ні в якому разі не беріться за таку складну справу, як перетяжка деталей тренажерів, адже, швидше за все, крім витрачених даремно грошей, часу і нервів ви нічого не доб'єтеся.

Телефонуйте!

+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44