RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Особливості ремонту м'яких меблів

диван

Оскільки головна відмінність м'яких меблів від будь-яких інших - це наявність власне м'яких елементів, більшість складнощів, які зустрічаються в ході ремонту м'яких меблів, пов'язані саме з ними.

Ремонт дерев'яних, металевих або пластикових частин м'яких меблів в принципі не відрізняється від ремонту аналогічних деталей меблів жорстких. Однак ця робота передбачає розбір виробу, і часто буває необхідно зняти м'яку оббивку. Робити це слід з великою обережністю. Якщо сам оббивний матеріал не потребує ремонту або заміні, то його необхідно зберігати з дотриманням умов, що не допускають його псування або погіршення властивостей.

Простий ремонт м'якої оббивки полягає в хімічній чистці покриття і поліпшенні якості набивного матеріалу. Для цього набивка (мочало, вата, поролон, волосся і т.п.) виймається і перебирається, а при необхідності доповнюється або замінюється новими.

Дрібні дефекти покриття (настильного матеріалу) можуть бути усунені в ході ремонтних робіт, але якщо пошкодження покриття дуже значні, то його доцільніше повністю замінити.

Складні роботи з перетяжки краще довіряти професіоналам

роботи з перетяжки дивана

Перетяжка меблів, тобто оновлення м'якої оббивки, вимагає високої кваліфікації фахівців, які виконують цю роботу, і використання спеціального обладнання - зокрема, пресів для натягу покриття. З цієї причини серйозний ремонт м'яких меблів, що включає лагодження або заміну оббивки, може здійснюватися тільки в спеціалізованій меблевій майстерні, укомплектованої штатом досвідчених майстрів.

Те ж можна сказати і про ремонт металевих елементів конструкції, які надають м'яким меблям пружністі. Це можуть бути пружини або металева сітка. Металеві деталі м'яких меблів пошкоджуються в результаті тривалої експлуатації або підвищених навантажень. Наприклад, коли на дивані мають звичку стрибати і грати діти, пружини напевно ослабнуть або прийдуть в непридатність швидше, ніж якщо господарі дивана на ньому спокійно сидять або лежать. Якщо металева сітка прийшла в непридатність, її необхідно замінити. В інших випадках сітку можна заново натягнути, приділивши особливу увагу ослабленим місцях. Ті пружини, які в повній мірі зберегли пружність, залишають, а ослаблені - замінюють.

Втім, в сучасних м'яких меблях для створення пружності все частіше використовується латексна губка і поролон. В цьому випадку ремонтопридатність виробів є більш високою, а сам ремонт м'яких меблів - простішим.

Виникли питання з перетяжки меблів?

Звертайтеся!

Телефони:
(098) 615-41-44
(095) 820-03-01