RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Перетяжка офісних диванів

Успіх будь-якої сучасної компанії залежить від безлічі факторів. Грає свою роль в цьому й інтер'єр офісу, за яким клієнти і партнери судять про становище фірми на ринку.

Одним з обов'язкових предметів інтер'єру сучасного респектабельного офісу є дивани. Вони не просто забезпечують комфортні умови, а й несуть в собі важливу іміджеву складову. Красивий і великий офісний диван являє собою атрибут процвітаючої компанії. З огляду на цю особливість, більшість покупців прагне придбати презентабельні і висококласні офісні дивани. Цим обумовлюється і досить висока вартість подібних меблів.

Таким чином, диван можна віднести до однієї з капітальних покупок, необхідних для облаштування офісу. Сучасні моделі від провідних виробників відрізняються високою якістю і розраховані на тривалий термін служби. Але, на жаль, далеко не завжди власникам вдається експлуатувати диван протягом усього цього терміну. Причиною може бути банальний знос або пошкодження оббивки.

Процес реставрації офісних диванів

шкіряний диван в офісіЗ огляду на складні умови експлуатації меблів в офісі, подібні проблеми зустрічаються досить часто. Крім цього, при виконанні ремонту в офісі може змінитися колір і характер обробки, в результаті чого диван вже не буде вписуватися в інтер'єр. Міняти дорогий диван в подібних випадках просто недоцільно. Ефективним вирішенням проблеми в даному випадку є реставрація, або перетяжка диванів.

Перетяжка полягає в заміні оббивки м'яких меблів. Крім цього, в процесі реставрації також рекомендується поміняти і прокладки, щоб диван був як новий. Залежно від технології виконання робіт розрізняють два види реставрації м'яких меблів - машинна і ручна. Машинна реставрація, як правило, виконується швидше і обходиться дешевше. Однак в разі роботи з дорогими офісними диванами рекомендується ручне виконання. У тому числі саме цим способом має здійснюватися перетяжка шкіряних диванів, якщо ви хочете забезпечити належний рівень якості.

Основною перевагою ручної перетяжки є індивідуальний алгоритм дій, який визначається, виходячи з особливостей конструкції і дизайну кожної конкретної моделі дивана. Це дозволяє гарантувати високу якість реставрації. Високий професіоналізм виконавців, як правило, дозволяє не просто відновити, а навіть поліпшити зовнішній вигляд дивана.