RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Як правильно поєднувати кольори в інтер'єрі, щоб зробити ваш будинок красивим

Інтер'єр, кольори

Щоб по-справжньому відчувати себе в квартирі як вдома, потрібно пофарбувати її в потрібні кольори. Прочитайте, як вибрати правильні відтінки і як правильно їх комбінувати.

Кольори збільшать ваш апетит, заспокоять вас або, можливо, викличуть правильний настрій. Це залежить тільки від відтінку, який ви малюєте в своїй кімнаті. Якщо ви збираєтеся навесні прикрасити свою квартиру, дотримуйтесь цих правил:

Важливо використовувати максимум 3-4 кольори на кімнату. Більш того, потрібно домінувати. Як це зробити?

По-перше, виберіть відтінок речей, які ви не зможете перемістити в майбутньому - підлоги, двері або віконні рами. Ідеально налаштувати їх на нейтральні тони, такі як білий, сірий або коричневий. Потім подумайте про колір меблів.

Нарешті, відрегулюйте все за допомогою більш характерних аксесуарів.

Оздоблення інтер'єру не більше трьох кольорів-більше може привести до плутанини і непослідовності.

Як вибрати колір інтер'єру?

Не бійтеся повертатися в своє дитинство, вибираючи кольори - коли ви будуєте свій дизайн інтер'єру з певних зразків кольорів, легше уявити новий дизайн в реальному житті. Візьміть семплери, журнали або фотографії, завантажені з Інтернету, щоб скласти колаж з того, що ви хочете в своїй квартирі.

Не соромтеся додавати зразки підлог, шпалер або текстилю, щоб зробити штори і подушки. Це єдиний спосіб дізнатися, чи всі кольори і матеріали збігаються, або їх потрібно видалити або додати куди-небудь.

Подумайте, чи хочете ви підібрати інтер'єр до темних і холодних кольорів або пофарбувати в теплий і світлий.

Темні кольори оптично зменшують простір і зменшують світло, тому вибирайте їх для великих приміщень.

Світлі кольори візуально збільшують простір, допомагаючи вам в невеликій квартирі.

Завжди вибирайте кольори відповідно до простору. Це дає енергію, і це дає ідеї

Кожен колір відрізняється і впливає на психіку по-різному. Який з них ви вибираєте?

  • Синій - надихає і заспокоює. Кімната викликає благополуччя, спокій і концентрацію. Тому він підходить для кабінету або навіть спальні. Спробуйте поєднувати його з жовтими або помаранчевими аксесуарами.
  • Жовтий - означає оптимізм і спілкування. Це створює атмосферу для глибокого мислення і гарного настрою. Не турбуйтеся про це в кабінеті або в дитячій, в ідеалі в поєднанні з зеленим або фіолетовим.
  • Коричневий - земний колір. Якщо ви шукаєте стабільність і надійність, коричневий ідеально підходить. Особливо підходить для підлог і меблів. Додайте зелений або світло-блакитний в інтер'єр.
  • Фіолетовий - як ніби для медитації, роздумів і відпочинку. Він має духовний і святковий дотик, ідеально підходить для вітальні та спальні. Чудово поєднується з білою або світлою лавандою.
  • Помаранчевий - заряджає енергією, підвищує увагу і активність, освітлює будь-який інтер'єр. Це стимулює творчість, тому не соромтеся фарбувати його у вітальні та дитячій кімнаті. Нова комбінація створюється в поєднанні з білим і чорним.
  • Зелений - заспокоює і дає надію. Колір природи викликає гармонію, що робить його ідеальним для спальні або ванної кімнати. Спробуйте підключити його до коричневого або жовтого кольору.
  • Рожевий - романтичний колір, який виражає почуття і чуттєвість . Він вписується в спальню і рівномірно використовується у вітальні. Оригінальний інтер'єр разом з помаранчевим.
  • Червоний - активний, енергійний і пристрасний. Це стимулює активність і підвищує увагу. Працюйте з червоним обережно-пом'якшіть його з більш спокійними відтінками і використовуйте його більше для прикраси вітальні.
  • Нейтральне тріо: білий, чорний, сірий - кожній квартирі потрібні нейтральні кольори, які компенсують більш гучні відтінки і врівноважують інтер'єр. Досягніть ідеального білого, ненав'язливого сірого або більш яскраво вираженого чорного. Залийте жовтий або помаранчевий.

Як щодо облаштування коралової квартири? Цей колір привнесе свіжість і оптимізм в вашу квартиру.

Об'єднати, але не об'єднати

Поєднання кольорів не має фіксованих правил-воно залежить головним чином від вашого смаку і відчуття квітів. Тим не менш, так званий колірний спектр, колесо, що складається з різних кольорів, може служити орієнтиром . Використовуючи його в квартирі, ви створюєте: гармонію, контраст або відповідність.

Допоможіть з колірним спектром при виборі колірних комбінацій.

Ці вдалі колірні комбінації повинен знати кожен:

коричневий-рожевий-білий-сірий,

оливково-коричнево-кремовий,

коричневий-зелений-білий,

абрикос-білий-коричневий,

синій-зелений-антрацит.