RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Що робити зі старим диваном?

Чи можливо надати старим меблям естетичний зовнішній вигляд, як ніби ви тільки сьогодні купили їх? Або вигідніше поміняти її на нові? Щоб відповісти на це питання, потрібно взяти до уваги ступінь зношеності меблів, наявність на них пошкоджень, професійні якості майстра. Вибір виконавців такого роду послуг в даний час величезний.

Кому довірити свій улюблений диван?

Провести роботи з перетяжки меблів можна за один день або витратити на це кілька тижнів. Все залежить від складності роботи і досвіду майстра. Наприклад, роботу по обшивці шкіряного дивана, якщо є ще подушки і фігурні спинки, варто довірити тільки досвідченому майстрові, який технічно грамотно і вміло зробить обшивку такого виробу. Довіривши свій улюблений, але той що змінив форму диван працівникам, чиї професійні якості ви ставите під сумнів, ви ризикуєте витратити значну суму грошей в обмін на неякісно виконану роботу.

Перетяжка диванів

Ціна питання

Вартість послуг майстерень, які займаються перетяжкою меблів, залежить від ступеня популярності фірми, наявності у організації рекомендацій в сфері такого роду послуг. Не варто гнатися за дешевизною робіт, якісна трудомістка робота завжди дорого коштує, можливо, вам доведеться заплатити за послуги половину ціни нового дивана.

Вибір оббивної тканини

Вибираючи тканину для меблів, слід враховувати показники міцності, стійкості кольору. За наявності специфічного запаху можна судити про присутність в матеріалі для оббивки токсичних речовин і барвників. Меблеві тканини мають 9 категорій якості, чим вище номер, тим тканина міцніша і якісніша.

Етапи робіт

Перетяжка м'яких меблів проходить поетапно. На першому етапі диван розбирається на складові його частини, потім акуратно знімається оббивка. На наступному етапі на підставі знятої оббивки виготовляються лекала і шиється нова оббивка. При необхідності додається наповнювач. І нарешті, всі деталі зшиваються, а частини дивана збираються в первинний вигляд.

Змінити оббивку можна не тільки в разі старіння, зносу меблів. Наприклад, після ремонту змінився дизайн квартири і колір м'яких меблів не гармоніює з новою зовнішністю. У цьому випадку нова оббивка додасть інтер'єру модний і естетичний вигляд. У будь-якому випадку не завадить добре обміркувати всі варіанти перш, ніж розлучатися зі старими меблями.