RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Професійна перетяжка м'яких меблів

диван после перетяжки

М'які меблі є безумовним атрибутом будь-якого будинку або квартири. Навіть в офісах і прийомних керівників встановлюють м'які дивани і крісла. М'якими меблями обладнають спальні, вітальні і передпокої. Купують такі меблі не на один рік. Часом м'які меблі служить декілька десятиліть.
У якийсь момент приходить розуміння того, що пора купувати нові дивани та крісла, але це дорого. Не завжди є можливість повністю замінити м'які меблі.
Добре, що є спосіб дешевше оновити улюблені дивани та крісла. Користується популярністю послуга перетяжки меблів. Вона потрібна тоді, коли первісна оббивка втратила свою привабливість або зовсім прийшла в непридатність. Звернувшись в спеціалізовані майстерні, замовники отримують ряд переваг:

  • робота виконається якісно і швидко;
  • великий вибір матеріалів для оббивки меблів;
  • вартість перетяжки набагато нижче вартості нових м'яких меблів;
  • майстри виїдуть на місце, зроблять необхідні заміри, і відвезуть меблі в майстерню.

Вигідно користуватися послугами професіоналів. Люди без досвіду і без певної кваліфікації можуть перетягнути меблі так, що швидко тканину почне відставати від каркаса або буде братися складками. Така робота є неприпустимою, адже меблями користуються часто. Оббивка повинна бути міцно закріплена до каркасу.
Сучасні матеріали наповнювача дадуть можливість користуватися меблями ще довгий час. Перетяжки піддають дивани, крісла, м'які стільці. У роботі майстра використовують матеріали, які найкращим чином підходять для того чи іншого виду меблів. Підбирають тканину, що відповідає вимогам і фінансовим можливостям замовника.

Етапи роботи

Перетяжка меблів займає від двох днів до одного тижня. Це залежить від розмірів меблів, завантаженості майстрів. Робота по оббивці меблів включає наступні етапи:

  • зміну наповнювача;
  • заміна пружинних блоків;
  • перетяжка тканини;
  • перевірка якості роботи.

Замінити тканину оббивки можуть як на таку ж за якістю, так і схожу на первісну. Майстри можуть запропонувати більш якісні і сучасні види матеріалів. Популярними варіантами для перетяжки меблів служать велюр, екошкіра, флок. Всі ці тканини довговічні, а меблі можна буде легко чистити. Замовники можуть вибрати знімні чохли для меблів або замовити їх в якості доповнення до основної перетяжки.