RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Захист м'яких меблів від пошкодження домашніми тваринами

Диван з собакою на оббивці антикіготь

У народі побутує така думка, що дорогі м'які меблі і домашні тварини абсолютно не сумісні на одній площі. Однак, все не на стільки критично. У більшості власників домашніх тварин є свої секрети і вони з легкістю ними діляться. Без особливих зусиль можна вберегти оббивку м'яких меблів або стільців від псування домашніми улюбленцями.

Поради щодо вибору оббивного матеріалу для м'яких меблів і ремонту

Великий асортимент тканин для оббивки м'яких меблів. Серед такого різноманіття можна вибрати найбільш міцну тканину, зіпсувати яку буде не під силу жодним шкодливим кігтикам. Необхідно всього лише кілька разів запропонувати улюбленцю пару раз спробувати поточити об неї когітки. Найімовірніше, тварина просто розчарується і втратить будь-який інтерес до матерії. Щільна тканина з невеликим ворсом і частим переплетіннями щільних грубих ниток не залишає затяжок і зачіпок. Тому, м'які меблі, що мають таку оббивну тканину досить на довго збережуть презентабельний зовнішній вигляд і не потребуватимуть передчасної перетяжки.

У процесі збереження м'яких меблів має місце не тільки тип тканини, але і його місцезнаходження. Найбільше псуванню схильні вертикальні і кутові поверхні підлокітників, спинки. Саме в цих місцях рекомендується застосування міцної тканини, якій не страшні ніякі кігтики.

Не варто і забувати про таку прекрасну тканини, як жаккард. При використанні цього матеріалу м'які меблі досить довго виглядають новими. Такого ефекту вдалося досягти завдяки новітнім технологіям у виробництві матеріалу. За рахунок щільного плетіння, домашнім улюбленцям дуже складно пошкодити матеріал.

До високоміцних матеріалів можна віднести:

  • гобелен
  • замшу

Серед вище перелічених більш якісною вважається замша.