RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Як зробити старі м'які меблі новими

диван після перетяжки

У психології існує думка, щоб людина не загрузла в зневірі, через кожні вісім або десть років потрібно робити серйозні зміни в житті. Це може бути нове робоче місце, поява нового захоплення або хобі і навіть зміна обстановки будинку що вже приїлася.

І в разі якщо перші два пункти досить легко виконати, лише пославши своє резюме в цікаву для вас компанію і записавшись в клуб за інтересами, то зміна обстановки в будинку зажадає великих знань і зусиль. В даному випадку будуть потрібні серйозні грошові вкладення, зусилля і велика кількість часу.


Найлегшим виходом з такої ситуації стане проста спроба оновити інтер'єр за допомогою нових шпалер, фарбування стін, придбання нових штор на вікна, гардин і меблевих елементів. Із зазначеного найдорожчим стане останній пункт. Однак навіть в такому випадку існує найменш витратний метод. Можна просто змінити оббивку на м'яких меблях. Здійснити цю процедуру можна і своїми руками.


Однак без досвіду в даних справах цілком можливо, що процедура розтягнеться на довгий час, або ви з необережності зіпсуєте якісний диван або крісло. У даній ситуації варто звернутися до майстрів, що можуть змінити оббивку на будь-яких меблях всього за пару днів. Ремонт меблів, ремонт диванів включає в себе заміну оббивки, заміну і ремонт механізмів трансформації диванів, заміну і ремонт внутрішніх діванних розкладачок, ремонт дерев'яного каркаса дивану.


Вдома виконується ремонт каркасів, заміна механізмів і диванних розкладачок. Вся перетяжка і оббивка робиться тільки з вивезенням в цех.

Що необхідно знати, плануючи змінити обшивку і улюблених елементів м'яких меблів?

Сучасні тенденції

Під впливом моди знаходяться не тільки подіуми, на яких показують модний одяг від дизайнерів, але навіть м'які меблі. В першу чергу це відноситься до забарвлень та узорів. Монохром найкраще використовувати в строгому мінімалістичному інтер'єрі, а строкаті і великі малюнки стануть яскравим акцентом в кімнаті.


Оббивні тканини

Одним з найважливіших пунктів, який необхідно враховувати при перетяжки м'яких меблів, це підбір матеріалів. Найбільшу популярність в усі часи в даному питанні мала натуральна шкіра, яка виділяється своєю довговічністю, однак її вартість досить висока. Альтернативним варіантом може стати штучна шкіра. Вона зносостійка, стійка до вологи і досить легка у догляді, проте на ній легко виникають подряпини, особливо якщо в будинку живуть маленькі діти або домашні тварини.


Особливу вишуканість в інтер'єрі можуть створити елементи меблів, в обшивці яких використовувався гобелен або жаккард. У даних тканин присутній складний і мудрий візерунок, комбінація якого додасть виробу надзвичайну красу.

Відновлення м'яких меблів

Будь-яка річ з часом зношується і стає непридатною, в тому числі і м'які меблі. З цієї причини під час перетяжки варто провести ремонт меблів. Моделі минулого мають міцну основу і високу міцність в порівнянні з теперішнім часом. Через це можна просо замінити зламані ніжки або коліщата, закріпити спинку меблів. Це допоможе продовжити термін служби меблів.