RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Як позбутися від пошкоджень на шкіряних меблях?

Предмети меблів, виготовлені з натуральної шкіри, здатні стати прикрасою кожного інтер'єру. Вони є актуальними протягом декількох століть, і виходити з моди вже ніяк не збираються. Природно, виглядають такі меблі респектабельно і дорого. В процесі експлуатації вони не забруднюються. Та й догляд за ним є дуже простим.

Якщо трапилася неприємність, через яку зіпсувалися меблі, то проблему можна вирішити. Зробити це можна різними способами. Розглянемо їх більш детально.

шкіряний диван

Фарбування

Якщо з роками меблі, виконані з натуральної шкіри, втратили власну привабливість, на їх поверхнях є безліч незначних тріщин, а також подряпин, то оптимальним рішенням стане фарбування. Використовується для цих цілей спеціальний спрей - компаунд.

біле шкіряне крісло

Робота по відновленню меблів передбачає виконання таких стандартних дій.

1. Очищення і знежирення поверхні. Рекомендується помити меблі водою з мильним розчином. Коли вони висохнуть, потрібно обробити поверхню спиртом (розчин -70%).

2. Розпилення засобу. Наносити його потрібно з відстані одного-двох сантиметрів (максимум). Потім речовина розподіляється за допомогою м'якої ганчірки, яка змочується в нагрітій воді.

3. Полірування пошкоджених ділянок. Для цього можна використовувати звичайний ватний диск.

4. Фарбування. Для цього потрібно вибрати відповідну за кольором ґрунтовку і пофарбувати пошкоджену ділянку.

Як показує практика, даний спосіб ремонту шкіряного дивану вважається найпростішим і ефективним. Його можна використовувати як для позбавлення від невеликих потертостей, так і для оновлення всіх меблів.

Завдяки цьому навіть застарілі і потерті меблі будуть здаватися новими. Важливо, що використання такого спрею допомагає оновити забарвлення меблів. Це додасть їм привабливості і блиску.

червоний шкіряний диван

Використання рідкої шкіри

Відновлення меблів з використанням даного матеріалу є більш важким завданням. Саме з цієї причини важливо ретельно ознайомитися з технологією. Якщо ви допустите будь-які помилки в процесі, то це призведе до повного псування майна.

Застосовувати рідку шкіру можна в тій ситуації, якщо на шкіряних меблях присутні істотні пошкодження. Наприклад, якщо оббивка була порвана або її пропалили.