RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Основні переваги меблевої перетяжки старих меблів

Всі прекрасно знають, що ремонт є не тільки дуже важкою, але і досить витратною справою. Найчастіше на придбання ламінату, шпалер та інших матеріалів йде така кількість грошей, що на новенькі предмети меблів їх просто не вистачає.

Перетяжка дивану

перетяжка диванів до та після

Це вкрай сумно, адже кожна річ вибиралася вами з любов'ю, ви вже уявляли, як зберете друзів в оновленому житлі, а тут непоказний диван з некрасивою оббивкою псує всю картину! Цілком зрозуміло, що так не може тривати вічно. Необхідно терміново знайти якесь рішення даної проблеми, а рішення тут одне - меблева перетяжка!

Дана послуга характеризується цілком доступною ціною, тому не особливо позначиться на сімейному бюджеті. Процедура оббивки виконується як вдома, так і в спеціалізованій майстерні. Різновиди оббивки бувають найрізноманітнішими. Можна підібрати таку фактуру і забарвлення, яка буде чудово гармоніювати з новим інтер'єром. Старі предмети меблів перетягують шкірою, шкірзамінником або якимось тканинним матеріалом.

Перед тим, як виконувати перетяжку, експерти детально вивчають стан вироби, перевіряють справність і наявність механізмів. У тому випадку, якщо вони виявили неміцність кріплень або якісь дефекти, то вони не тільки займуться відновленням поверхні, але і зроблять заміну елементів. При сколах, тріщинах та інших пошкодженнях також не потрібно турбуватися. Всі дефекти будуть оперативно усунуті, а лаковані поверхні заблищать, немов нові!

Послуги з перетяжки для всіх сфер

Послугами майстрів-ОБИВЩИКІВ постійно користуються не тільки звичайні люди, а й працівники ресторанів, готелів та інших закладів. Тому що перетяжка меблів - це найбільш вигідне і грамотне рішення. Варто також звернути увагу на те, що фахівець може не тільки зробити заміну меблевої оббивки, а й заміну наповнювача. Завдяки використанню поролону м'які меблі можуть значно змінитися. Можна навіть перетягувати не всі меблі, а тільки якусь її окрему частину, наприклад, спинки або підлокітники. Необхідно уточнити, що саме такі частини м'яких меблів найбільше схильні до зносу.

У виклику фахівця додому є свої переваги. В цьому випадку вам навіть не потрібно платити за перевезення меблів в спецмайстерні, фахівець з собою привезе все необхідне. Є і ще одна перевага - у вас є можливість контролювати роботу експерта. Однак, меблева оббивка в домашніх умовах можлива лише тоді, коли вашим меблям необхідна лише перетяжка. Якщо ж стан її плачевний, потрібно замінити наповнювач і механізми, то тут доведеться везти меблі в майстерню. У домашніх умовах і власноруч фахівець не зможе якісно виконати свої обов'язки.