RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Коли буває необхідна перетяжка меблів

Для того, щоб м'які меблі прослужили не один десяток років і завжди виглядали доглянутими, необхідно регулярно проводити профілактичний ремонт гарнітура і перетягувати його оббивку. Стежити за станом м'яких меблів і оновлювати деталі, які зносилися і виглядають потертими, виправляти дефекти, що з'явилися в результаті експлуатації, змінювати дизайн і колір тканини - всі ці заходи здатні поліпшити зовнішній вигляд меблів, вдихнути в них нове життя і внести свіжий струмінь в стиль приміщення в цілому.

приклад перетяжки кутового дивана до і після

Якщо купівля нового комплекту м'яких меблів на даний момент не запланована, а старий потребує реставрації, то варто обрати послугу з перетяжки оббивки. Досвідчені майстри здатні перетворити будь-який предмет м'яких меблів що зносився в розкішний, з оновленим зовнішнім виглядом і свіжої оббивкою.

Коли буває необхідна перетяжка м'яких меблів

- Якщо меблі з роками втратили свій привабливий вигляд, оббивка зтерлася або подряпалася, то слід провести її реставрацію.

- Протерті сидіння на стільцях давно просіли і потребують ремонту - варто зміцнити їх каркаси і змінити оббивку.

- У разі наявності у кого-небудь з членів сім'ї такої недуги, як алергія на пил, перетяжка є необхідним заходом.

- Офісні м'які меблі теж потребують оновлення, щоб не втратити престиж компанії і довіру клієнтів.

Перетяжка м'яких меблі - це досить трудомістка і делікатна робота. Тому довіряти варто лише перевіреним компаніям, де працюють фахівці високого рівня і з великим досвідом.

План роботи:

- Спочатку майстер оцінить обсяг роботи і запропонує замовнику договір на надання послуг.

- Замовник сам вибирає вподобану тканину і варіант перетяжки. Для цього фахівець покаже зразки, розміщені в каталозі, і розповість про особливості і властивості оббивних матеріалів. При необхідності компанія завжди готова запропонувати замовнику дизайнерські послуги. Адже широкий асортимент оббивних матеріалів різноманітних кольорів і фактур можуть поставити замовника перед важким вибором.

- Потім реставратор озвучить кінцеву вартість послуги.

- Погоджений і підписаний договір є невід'ємною частиною діяльності будь-якої компанії і спрямований на захист прав споживачів.

Переваги перетяжки м'яких меблів:

- Відновлення старих меблів обійдеться значно дешевше, ніж покупка нового гарнітура.

- Перетяжка здатна відтворити старі меблі, надати їм унікальний вид і новий вигляд за рахунок застосування якісних матеріалів і сучасного обладнання.

- До того ж можна замовити не тільки перетяжку, але і частковий ремонт меблів

Професійні майстри з перетяжки м'яких меблів зроблять всі роботи на найвищому рівні. Модернізація гарнітура, виконана відповідно до побажань замовника, а також з використанням високоякісних матеріалів здатна буквально перетворити старі, немодні і зіпсовані м'які меблі, перетворивши її в сучасний виріб, оброблений модними тканинами з цікавою фактурою.