RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Перетяжка крісел у Київі!


Повернення Вашому крісла красивого презентабельного вигляду!

перетяжка крісел

Як і будь-який предмет м'яких меблів, крісла щодня відчувають серйозне навантаження, адже вони забезпечують комфортне проведення часу всіх мешканців будинку. Крім власників квартири не оминають своєю увагою цей предмет меблів і домашні тварини, особливо коти. Часто крісло стає для них не тільки затишним лежбищем, але і прекрасною альтернативою дощечки для кігтів.

Після втрати кріслом презентабельного вигляду багато господарів воліють позбуватися від старих меблів. Але такий підхід призводить до необхідності пошуку відповідних по дизайну і оббивці варіантів м'яких меблів для гармонійного поєднання з диваном. Набагато простіше звернутися в компанію «Перетяжка меблів» і замовити відновлення улюблених крісел. Наші фахівці допоможуть вибрати оптимальний варіант реставрації, що повністю задовольняє клієнта за вартістю, строками виконання і якістю виконаних робіт.

Бувають і цікаві варіанти перетяжки комп'ютерних крісел :)

перетяжка крісла

Багато людей вважають реставрацію м'яких меблів абсолютно простим заняттям і, взявшись за ного, отримують гнітючий результат. Не можна забувати, що перетяжка меблів вимагає великого досвіду і професіоналізму, а також обладнаної майстерні. Ось чому варто звернутися в спеціалізовану компанію, наприклад, «Перетяжка меблів».

Наші приклади з перетяжки офісних крісел

Дуже популярною стала послуга з перетяжки офісних крісел. Наші майстри з більш ніж 10-річним досвідом роботи готові виконати навіть найскладніші варіанти перетяжки офісних крісел зі складною конструкцією. Використовуємо якісні матеріали від 6 категорії. Ваше офісне крісло служитиме ще довгий час

перетяжка офісних крісел

Реставрація крісла включає кілька етапів:

• обов'язкове відновлення каркасу, в тому числі з заміною деяких деталей, наприклад, бічних стійок;

• зміна м'якого наповнювача і надання йому необхідної форми з урахуванням нового дизайну;

• оббивка обраним варіантом матеріалу і остаточне декорування крісла.

Не можна забувати, що мало змінити тільки текстиль. Остов крісла часто розхитується, бічні елементи починають відвалюватися, а спинка - прогинатися. Тому перед оббивкою важливо провести повне відновлення каркасу, а також заміну м'якого наповнювача.

При невеликому зносі крісла можлива часткова перетяжка з заміною наповнювача і оббивки підлокітників. Такий варіант значно економічніше, а крісло знову набуває чудовий зовнішній вигляд.

Приклад нашої роботи по реставрації старого крісла що має багаторічну давність

Ми пишаємося тим, що нам довірили виконати таку відповідальну роботу по реставрації старого крісла що має важливу історичну цінність. Команда фахівців компанії "Перетяжка меблів" поставилася з повною відповідальністю до даної задачі і виконала її з максимальним рівнем якості і професіоналізму. Замовник залишився задоволеним, а історична цінність продовжуватиме радувати власників ще довгі роки!

Реставрація старого крісла

Приклади перетяжка крісел для дому

Компанія «Перетяжка меблів» займається відновленням різноманітних моделей м'яких меблів більше 10 років. Нашими фахівцями накопичений величезний досвід не тільки в області технології проведення реставрації, але і в створенні нового образу або незвичайних дизайнерських рішень.

крісло після перетяжки

Для зручності наших замовників здійснюється безкоштовний виїзд дизайнера і розробка макету майбутнього вигляду крісла. Багатий вибір тканин і матеріалів здатний задовольнити будь-якого клієнта. Висококваліфіковані майстри виконають замовлення максимально якісно і в найкоротші терміни. Їх досвід і належне технічне оснащення гарантують надійність і красу ваших меблів.

Перетягнуте крісло в Києві

Звернувшись в компанію «Перетяжка меблів», будь-який клієнт отримує не тільки всебічну допомогу і доброзичливе ставлення, але і прекрасне співвідношення вартості реставрації та її якості.

Замовляйте послугу з перетяжки крісел прямо зараз!

Телефонуйте!

+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44