RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Хочете дізнатися якомога перетягнути крісло своїми руками в домашніх умовах?

Можливо наші поради допоможуть Вам!

крісло

Більшість старих предметів меблів нещадно відправляють на смітник. Мало хто замислюється, що в «віджилу» річ можна перетворити до невпізнання. Особливо часто псується оббивка м'яких меблів, і перетяжка служить доступним способом скоротати вихідні і заощадити сімейний бюджет. Роботи по перетворенню бабусиного крісла необхідно проводити покроково. Розглянемо процес більш детально.

Етап 1: підготовка.

Якщо прийнято рішення про зміну оббивки, то займемося підготовкою інструментів і матеріалів. Найважче завдання - визначитися з тканиною для перетяжки. Адже матеріал повинен бути міцним, зносостійким і вписуватися в інтер'єр кімнати. Для правильного розрахунку кількості матерії, складаємо мірки деталей що перетягуються, залишаючи запас для підгину.

Етап 2: розбираємо нижню частину.

Крісло перевертаємо і видаляємо основу. Відгинаємо скоби, викручуємо болти.

Якщо предмет меблів виділяє неприємні запахи, то обробляємо дезинфікуючим розчином.

Етап 3: демонтуємо зовнішні деталі.

Більшість крісел включають дерев'яні елементи, які підлягають обов'язковому демонтажу. Використовуємо при цьому викрутку і молоток.

Етап 4: розбираємо днище.

Для зняття старої оббивки, повністю розбираємо днище. Видаляємо матерію з нижньої частини, відгинаючи дужки. Після зняття днища акуратно звільняємо крісло від старої оббивки, яка стане в нагоді для розкрою нової.

Етап 5: відстежуємо збірку по пунктам.

Наносимо на «віджившу» оббивку покрокову інструкцію, тоді процес складання значно спроститься.

Етап 6: видаляємо елементи кріплення.

Досить складно вилучити спеціальні скоби, але ніж допоможе впоратися. За умови акуратного видалення елементи використовуємо повторно.

Етап 7: знімаємо тканину.

Після зняття скоб позбавляємося від обридлої оббивної тканини. Коли матеріал знятий, оцінюємо стан наповнювача. Якщо остаточно зіпсувався - замінюємо, а при незначних пошкодженнях досить нового шару.

Етап 8: оцінка методу кріплення поролону.

З плином часу неякісні краї наповнювача приходять в непридатність. Щоб уникнути повторення такої ситуації, використовуємо затискачі, які забезпечать збереження кутів крісла, підвищать якість меблів.

Етап 9: оглядаємо і видаляємо непотрібні елементи.

Якщо кріплення оббивки здійснювалося кнопками, то необхідно позбутися від непотрібних кріпильних елементів. Це необхідна умова для правильного укладання новенького шару поролону.

Етап 10: розкроюємо тканину.

Розкладаємо стару оббивку на новий матеріал. Якщо матеріал з малюнком або ворсом, то відстежуємо напрямок і стикування полотна. При розкроюванні враховуємо припуски, виконуємо кілька примірок для наочності принта. Після підготовки деталей починаємо збірку в зворотному порядку.

Етап 11: монтуємо оббивку.

Декоративні елементи оббивки встановлюємо на місце. При можливості виготовляємо нові: використовуємо товстий шнур, який вправляємо в прошиті кишені шириною в 3 см.

Етап 12: оновлюємо деталі з дерева.

За допомогою чорної аерозольної фарби офарблюємо елементи, потім для тривалого ефекту наносимо лак.

Етап 13: намертво кріпимо оббивку.

Розкладаємо чохол на кріслі і повторно перевіряємо. Матеріал повинен щільно і рівномірно обтягувати крісло. Якщо все в нормі, то підгинаємо і кріпимо краю скобами.

Етап 14: насолода.

На всі роботи піде приблизно 5 годин. Після можна з гордістю сісти в оновлене крісло з улюбленою книгою і чашкою ароматного чаю.

Замовляйте у нас послугу з перетяжки крісла і Ваше крісло буде виглядати як нове!