RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Меблі з благородного ротангу: затишок і стиль сучасного приміщення

меблі з ротанга

Ротанг - це гнучкий, екологічно чистий, легкий натуральний матеріал, якому не потрібен спеціальний догляд. Сучасні плетені меблі з нього можуть стати справжньою окрасою інтер'єру приміщення. З будь-якими стилями в дизайні цей матеріал поєднується бездоганно.

Традиційні ажурні крісла, столи, гарнітури для кабінетів і вітальні - майстри створюють ці шедеври з ліановідного пальмового дерева протягом багатьох років. Але сьогодні ротангові гарнітури особливо популярні. До основних переваг меблів з гнучкою пальмової деревини можна віднести:

- міцність і вологостійкість;
- простоту в догляді;
- особливу витонченість і неповторний стиль;
- можливість комбінування з іншими матеріалами.

Сучасний дизайн і практичність меблів з ротанга

дачні меблі з ротанга

Сучасні дизайнери пропонують ефектні варіанти плетених меблів в поєднанні з матовим склом, розкішними тканинами, металом і натуральною шкірою. Завдяки стійкості до дії вологи предмети інтер'єру можуть встановлюватися не тільки вдома, а й на відкритих майданчиках. Цим і зумовлена ​​така затребуваність меблів з екзотичної деревини на дачі.

Комоди, дивани, стільці та столи з ротанга чудово впишуться в будь-який інтер'єр житлового приміщення. Якщо м'яким диванам і кріслам може знадобитися перетяжка меблів, то вироби з ротанга таким маніпуляціям піддавати не потрібно. У деяких магазинах можна знайти спеціальні світильники з дивного деревного матеріалу. Для оформлення кабінету або вітальні використовуються плетені крісла круглої форми, у яких сидіння зі спинкою є єдиним цілим. Вони бувають підвісними і підлоговими. Створити додатковий затишок і комфорт допоможуть спеціальні декоративні подушечки для крісел.

У спальні або вітальні можна задіяти оригінальні стільниці з дзеркальними і скляними елементами, вплетені в лозу ліановідного дерева. Це справжній предмет декоративного мистецтва. Наповнити будинок або квартиру теплом допоможуть меблі з ротанга коньячного, кавового, карамельного, оливкового, медового, пшеничного і інших колірних відтінків.

Варто відзначити, що ротанг не відрізняється високим рівнем вогнестійкості. Але в ході виробництва меблів його обробляють специфічним захисним складом. Просочення значно підвищує термостійкість ротанга. Деякі підприємства використовують більш дешевий ненатуральний ротанг на основі каучуку або пластику.