RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

Перетяжка стільців: тонкощі і наші переваги

Перетяжка стільців результат

Сімейні зустрічі - прекрасна традиція. Ось чому так важливий комфорт і затишок у всіх куточках будинку, які неможливі без м'яких меблів. Поряд з диванами і кріслами не менше затребувані і стільці, які часто підбирають до обіднього столу. Згодом їх оббивка зношується, а красивий каркас втрачає колишню привабливість.


білі стільці після перетяжки

Звичайно, можна почати пошуки нових меблів і витратити велику кількість часу і сил, проходячи один салон за іншим. Набагато вигідніше для сімейного бюджету провести їх реставрацію в спеціалізованій компанії, такий як «Перетяжка меблів». Наші фахівці, що володіють багатим досвідом в питаннях відновлення м'яких меблів, допоможуть вибрати оптимальний варіант відновлення, а також нададуть всебічну допомогу на всіх етапах співпраці.

Технологічні особливості перетяжки стільців

ресторанні стільці після перетяжки

Відновлення стільців часто сприймається людьми як абсолютно нескладна робота. Але це далеко не так. Будь-яка помилка може призвести до порушення форми м'якого наповнювача на спинці і сидінні, а також до утворення складок оббивного матеріалу. Подібні дефекти значно погіршують зовнішній вигляд виробу. Ось чому роботу з реставрації м'яких меблів варто довіряти тільки досвідченим професіоналам.

Найчастіше при роботі зі стільцями реставрація виконується в кілька етапів:

• зняття старої тканини і молдингів;

• повна заміна м'якого наповнювача з можливістю зміни його форми в готовому виробі;

• косметичний ремонт каркаса, оббивка новим матеріалом і заміна молдингів.

Проведення повного комплексу робіт забезпечує отримання нових меблів, нічим не відрізняється від салонних варіантів, але набагато більш дешевшими. Стільці після реставрації здатні прикрасити будь-який інтер'єр, а деякий дизайнерські прийоми здатні додати їм велику елегантність і привабливість.

Виконали перетяжку і брендинг стільців для компанії з Києва

результат перетяжки і брендингу стільців

перетяжка стільців з нанесенням логотипу компанії

Співпраця з компанією «Перетяжка меблів»

Відновлення м'яких меблів - складний і трудомісткий процес, що вимагає високої майстерності і повноцінного технічного оснащення. Саме тому свій вибір варто зупинити на компанії «Перетяжка меблів». Наші майстри виконують реставрацію всіх видів м'яких меблів більше десяти років. Накопичений досвід і високий професійний рівень гарантують надійність результату.

Перетяжка стільців в КиєвіДля більшого комфорту клієнтів наші дизайнери безкоштовно виїжджають до дому, допомагаючи замовнику визначитися з видом ремонтних робіт і нюансами оформлення виробів. Широкий вибір оббивних матеріалів дозволяє реалізувати будь-яку фантазію, а досвід наших дизайнерів допоможе вписати задумки клієнта в існуючий інтер'єр будинку.

Звертаючись до компанії «Перетяжка меблів», наші клієнти отримують не лише гарантовану якість виконання робіт, а й уважне ставлення співробітників. А прекрасне співвідношення результату і вартості робіт допоможе зберегти частину сімейного бюджету.

Телефонуйте!

(098) 615-41-44

(095) 820-03-01