RU+38 (095) 820-03-01
+38 (098) 615-41-44

10 порад для тих, хто хоче облагородити і зробити затишною орендовану квартиру

Багато сімей (особливо молоді) не мають можливості придбати своє житло і облагородити його на свій смак. Але навіть орендована квартира може стати другою домівкою, якщо правильно підійти до її облаштування.

10 советов как создать уют в съёмной квартире

1. Багато квартир (особливо радянського будівництва) мають в собі гори непотрібного мотлоху. Від нього бажано позбутися. Якщо господарі не дозволяють його просто викинути, то потрібно упакувати його економно в окремі ящики або пакети. Бажано прибрати їх в найвіддаленіші куточки квартири (на антресоль або виділити місце на балконі).

2. Переглянути старі меблі в квартирі. Якщо проявити трохи фантазії, то її можна перетворити в стильні дизайнерські речі, які освіжать інтер'єр. Якщо бюджет на нові меблі обмежений, то буде набагато дешевше відремонтувати старі меблі, зробити перетяжку.

3. Перед тим, як почати розкладати речі варто гарненько прибратися. По можливості переклеїти шпалери або перефарбувати стіни, полтці, ніші - освіжити квартиру перед заїздом.

4. Для того щоб оживити нудний інтер'єр, варто прикрасити будинок живими квітами. Якщо це горшкові рослини, то враховувати умови, які необхідні для їх росту.

5. Освіжити і зробити інтер'єр домашнім допоможуть декоративні подушки, новий плед, скатертина, зміна тюлі або штор на вікнах.

6. При необхідності або бажанні змінити деякі декоративні елементи: шторку, гачки, полички у ванній, дверні ручки вимикачі та інші речі. Перед внесенням будь-яких змін в орендованій квартирі, потрібно обов'язково повідомити про це господареві.

7. Часто квартира надається в оренду не в ідеальному стані, а грошей на кращі умови або ремонт немає. Не біда. Виправити дефекти стін, інтер'єру, плями можна декількома способами. На стінах можна повісити сімейні фото, улюблені картини або плакати. Старі стіни або дефекти закрити грифельною дошкою або невеликими оригінальними комодами.

8. У невеликих квартирах використовувати мобільні дзеркала і правильний підбір інтер'єру або облаштування для візуального збільшення площі.

9. Якщо не подобається освітлення в квартирі, а покупка нової великої люстри в орендовану квартиру - не найкращий варіант, не завадить придбати бра або настільну лампу. При цьому можна частково відмовитися від верхнього освітлення. До того ж, це може бути значна економія при сплаті послуг за електроенергію.

10. Важливо зробити інтер'єр домашнім, продумати все до дрібниць для того, щоб нове житло віддячило теплотою і затишком.